Pielęgnacja Twarzy YONELLE Częstochowa

Rytuały zabiegowe YONELLE MEDESTHETIC to specjalistyczna pielęgnacja twarzy dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku, ze szczególnym nastawieniem anti-aging. Mają rewelacyjną medestetyczną skuteczność oraz silne, ale jednocześnie przyjazne skórze działanie.
YONELLE to zabiegi i kosmeceutyki zapewniające ponadprzeciętne efekty dzięki poprawie przenikania składników aktywnych w głąb skóry. Tworzone są w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, wieloletnie doświadczenie oraz znajomość światowych trendów kosmetologicznych.

zabieg pielęgnacyjny

Rewolucyjna koncepcja Yonelle to:

BIODOSTĘPNOŚĆ SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Składniki przenikają do głębszych warstw skóry, tak aby umożliwić im pełne działanie biologiczne.

DERMOZGODNOŚĆ

Kosmeceutyki MedEstelle odwzorowują budowę naturalnych struktur skóry. Wtapiają się w przestrzenie międzykomórkowe, zwiększają wnikanie składników aktywnych, powodując natychmiastową poprawę jej jakości i wyglądu. Skóra jest zregenerowana a jej struktury odbudowane, a uzyskane efekty są spektakularne.

FARMACEUTYCZNE DAWKI SUBSTANCJI AKTYWNYCH

Kosmeceutyki te zawierają terapeutyczne dawki substancji biologicznie czynnych, często stosowanych również w medycynie farmaceutycznej i kosmetycznej.

PRZEŁOMOWE NOŚNIKI DI-NANO™

Odkrycie MedEstelle, które nie tylko transportują składniki aktywne w głąb skóry, ale również przedłużają ich działanie i wbudowują w naskórek substancje uszczelniające.

KONCEPCJA

Nowatorska, synchroniczna koncepcja wykorzystuje trzy samonapędzające się mechanizmy (Repair, Stimulate, Protect), z których jeden jest siłą napędową drugiego. Działanie naprawcze (Repair) na górne warstwy naskórka umożliwia i inicjuje procesy stymulacji składników kosmetyków w głębokich warstwach skóry (Stimulate), dając efekt jej restrukturyzacji i wzmocnienia. To z kolei zapewnia prawidłowe funkcje ochronne (Protect), wzmacniane dodatkowo odpowiednimi składnikami kosmetyku. Trzy samonapędzające się mechanizmy umożliwiają oddziaływanie kosmetyku na najgłębsze warstwy skóry i przenosi pielęgnację na jeszcze wyższy poziom skuteczności.

Zabiegi na twarz Częstochowa

W naszej ofercie znajdziecie prawdziwe perełki YONELLE MEDESTHETIC, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są to zabiegi:

  •  ekskluzywne, wielofazowe, odmładzające wygląd cery dojrzałej,
  • specjalistyczne, na różne problemy ze skórą,
  • zabiegi typu S.O.S., które świetnie sprawdzają się jako zabiegi bankietowe. Dzięki zastosowaniu substancji peelingujących i silnie nawilżających dają efekt wypoczętej i rozświetlonej skóry.

W Bella Estetica zakupicie również kosmetyki MedEstelle. To przełomowe kosmeceutyki RSP™ przeznaczone do pielęgnacji domowej, które zaspokoją wszelkie potrzeby każdego rodzaju skóry.

MedEstelle to pielęgnacja spełniająca obietnicę o młodej, pięknej i zdrowej skórze.

LINIE KOSMECEUTYKÓW MedEstelle RSP™

ICONIC – Biologiczna przebudowa skóry

Kosmeceutyki z linii ICONIC wykorzystują odkrycie genów zegarowych uhonorowane Nagrodą Nobla. Pielęgnacja na dzień nacelowana jest na ochronę, w nocy na rekonstrukcję i regenerację.

PREMIUM – Zaawansowana pielęgnacja anti-aging

Linia PREMIUM to zaawansowana pielęgnacja anti-aging ukierunkowana na wszelkie zidentyfikowane dotąd oznaki starzenia się skóry, wymagającej intensywnej stymulacji i odmłodzenia.

ADVANCED – Pielęgnacja anti-aging nakierowana na różne problemy skóry

Linia ADVANCED to kosmeceutyki do codziennej pielęgnacji przeznaczone do stosowania na różne problemy skóry.

kosmetyki MedEstelle