Laser Alma Harmony - Termolifting Częstochowa

Alma Harmony Rejuve™ to najnowsze osiągnięcie techniki, rozwiązujące problemy skóry naczyniowej, a także tej z różnego rodzaju przebarwieniami. Efektem jego działania jest niwelowanie przebarwień, zmian pigmentacyjnych, trądzika różowatego, odmłodzenie skóry z uszkodzeniami posłonecznymi, zamykanie naczynek, fotoodmładzanie skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz poprawa kolorytu i struktury skóry. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet jeśli są wykonywane na delikatnej i cienkiej skórze szyi, dekoltu czy dłoni. Laser Alma Harmony zapewnia wysoką skuteczność wykonywanych zabiegów.

Technologia NIR, to technologia światła podczerwonego, która równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie włókien kolagenowych, skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i poprawia się jej elastyczność, a zmarszczki ulegają spłyceniu. W trakcie zabiegu następuje również stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastyny. Zabieg daje natychmiastowe efekty,  jest całoroczny i można go łączyć z innymi zabiegami Harmony Rejuve, mi. in. Dye-VL.

Wskazania do termoliftingu:

  • Poprawa napięcia i elastyczności skóry
  • Rozświetlenie skóry
  • Redukcja bólu
  • Lifting bez skalpela
lekarz wykonujący zabieg laserem Alma Harmony

 Termolifting

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań i trwa kilkadziesiąt minut. Bezpośrednio po zabiegu widać już efekt ujędrnienia i poprawy napięcia. Po termoliftingu skóra może być przez kilka chwil lekko zaczerwieniona.

Liczbę zabiegów termoliftingu należy dostosować do indywidualnych potrzeb i stanu skóry. Przy pierwszych oznakach starzenia skuteczny będzie już jeden zabieg. Jeśli zmarszczki i utrata jędrności są bardziej zaawansowane – konieczne może być seria 4-6 zabiegów. Każdy kolejny zabieg daje szybkie, wyraźne efekty, które rozwijają się w pełni w ciągu kilku tygodni. Termolifting nie uszkadza skóry, ale intensywnie stymuluje zachodzące w niej procesy fizjologicznie, dzięki czemu efekty są naturalne i utrzymują się nawet przez 1,5 roku.

Przeciwwskazania do zabiegu termoliftingu:

⦁    ciąża, laktacja
⦁    choroby autoimmunologiczne
⦁    epilepsja
⦁    cukrzyca
⦁    rozrusznik serca
⦁    nadciśnienie
⦁    zakrzepica, zapalenie żył
⦁    zapalenie stawów
⦁    metalowe implanty
⦁    nowotwory

⦁    poparzenia słoneczne
⦁    aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi
⦁    choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
⦁    przerwanie ciągłości skóry w obszarze zabiegowym
⦁    skłonność do powstawania bliznowców
⦁    przyjmowanie leków światłouczulających
⦁    przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
⦁    stany gorączkowe i osłabienia odporności
⦁    świeża opalenizna